Değerli veliler ;  

Aslan anaokulu olarak eğitim aşkıyla çıktığımız   bu aydınlık yolda bizlerin yanında olmanızdan onur duyduğumuzu belirtmek isterim.

Aslan anaokulu her şeyden önce günümüzde iyice fabrikasyona dönen anaokulu eğitimine karşılık butik tarzda eğitim verecek bir sistemle sizlere hizmet sunmayı hedeflemiştir. Çünkü bizler milli dava olarak gördüğümüz eğitim de  öğrencinin her yönü ile ele alınabilmesinin yegâne yolu olarak bunu görmekteyiz. Az mevcutlu sınıflarda yüksek kaliteli bir temel eğitimle çocukların gizli yönlerini keşfedeceğimize ve onları daha iyi bir geleceğe hazırlayabileceğimize inanıyoruz.

Okulumuzun en belirgin özelliği mutlu, özgüvenli  ve manevi değerlerine bağlı bireyler yetiştirmektir. Çünkü ruh ve beden sağlığı yerinde olan nesillerin geleceği en iyi şekilde inşa edeceklerini biliyoruz.

Kurumumuzda hedefimiz, çocukların evrensel değerlerle harmanlanmış, modern bir eğitim sistemine tabii tutulmalarını sağlamaktır. Amaç ezbercilikten ve yapaylıktan uzak kalarak, çocuğun zekâsını günlük hayatta uygulayabileceği donelerle süsleyebilmektir.

Kurumumuzun çocukları mutlu, hoşgörülü ve çevreye saygılıdır. Dolayısıyla bu çocukların ebeveynleri de mutlu ve huzurludur.

Kurumumuzda her çocuk bizim için keşfedilmeyi bekleyen bir hazinedir. Bu hazine açığa çıkarılarak ileride kendisine, ailesine, vatanına ve en önemlisi insanlığa hizmet etmeye hazır hale getirilir.

Kurumumuzda yetişen çocuklar analitik düşünceye sahip, soran, sorgulayan aynı zamanda tüm sorularına okulumuzda cevap bulabilen çocuklardır.

Sizlerde ailemize katılarak, çocuklarınızın yaşayarak ve eğlenerek öğrenmesine önemli bir adım atmış olacaksınız. Sizi bu çağdaş yuvada her zaman gülümseyerek karşılayacağımızı unutmayın.

 

 

SEVGİ VE SAYGILARIMLA
NESRİN ASLAN